Komentarze

7 odpowiedzi do “Komentarze klientów”

  1. Polecam panią dietetyk, osoba przesympatyczna, zaangażowana, super podejście do dzieci, zachwalam wśród dzieci i dorosłych, dzięki podpowiedziom pani dietetyk synuś zrzucił 5 kg i trzymamy się dzielnie, jeszcze raz bardzo dziękuję

  2. Polecamy wszystkim Panią dietetyk. Sympatyczna atmosfera podczas spotkań, profesjonalne podejście do pacjenta. Dieta bardzo smaczna, tania i łatwa w przygotowaniu z uwzględnieniem indywidualnych preferencji smakowych oraz uwarunkowań zdrowotnych. Dieta przynosi oczekiwane rezultaty, nawet z drobnymi odstępstwami. Istotny spadek wagi oraz poprawa stanu zdrowia. Pani Kasia poświęca swoim pacjentom dużo czasu i w skuteczny sposób motywuje.

  3. Najlepszą rekomendacją jest utrata wagi 4,20 kg w czasie 6 tygodni bez większego trudu. Dietę i czas posiłków p. Kasia układa pod wymogi czasowe i apetyt pacjenta . Posiłki są proste w przygotowaniu, dobrane w odpowiednie wartości odżywcze, a co najważniejsze smaczne. Polecam, aby przed rozpoczęciem diety zakupić wszystkie produkty, wtedy łatwiej przebrnąć przez najtrudniejszy pierwszy tydzień, a później już naprawdę z „górki” 🙂

  4. Serdecznie polecam, diety smaczne dopasowane do smaków oraz umiejętności pacjenta, wsparcie w chwilach załamania, profesjonalne podejście.

  5. Gabinet godny polecenia. Miła atmosfera, dieta układana pod gusta smakowe pacjenta. Byłam na diecie pod moją chorobę. Moje wyniki badań znacznie się poprawiły i spadła waga, która do dziś, po kilku miesiącach nadal się utrzymuje.

  6. P. Katarzyna bardzo miła, dobrze się z nią pracuje. Dieta przyjemna i smaczna, daje efekty, które są zakładane na początku współpracy. Jestem bardzo zadowolona, polecam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *