Komentarze klientów

Komentarze i opinie zadowolonych klientów

7 odpowiedzi do “Komentarze klientów”

  1. P. Katarzyna bardzo miła, dobrze się z nią pracuje. Dieta przyjemna i smaczna, daje efekty, które są zakładane na początku współpracy. Jestem bardzo zadowolona, polecam!

  2. Gabinet godny polecenia. Miła atmosfera, dieta układana pod gusta smakowe pacjenta. Byłam na diecie pod moją chorobę. Moje wyniki badań znacznie się poprawiły i spadła waga, która do dziś, po kilku miesiącach nadal się utrzymuje.

  3. Serdecznie polecam, diety smaczne dopasowane do smaków oraz umiejętności pacjenta, wsparcie w chwilach załamania, profesjonalne podejście.

  4. Najlepszą rekomendacją jest utrata wagi 4,20 kg w czasie 6 tygodni bez większego trudu. Dietę i czas posiłków p. Kasia układa pod wymogi czasowe i apetyt pacjenta . Posiłki są proste w przygotowaniu, dobrane w odpowiednie wartości odżywcze, a co najważniejsze smaczne. Polecam, aby przed rozpoczęciem diety zakupić wszystkie produkty, wtedy łatwiej przebrnąć przez najtrudniejszy pierwszy tydzień, a później już naprawdę z „górki” 🙂

  5. Polecamy wszystkim Panią dietetyk. Sympatyczna atmosfera podczas spotkań, profesjonalne podejście do pacjenta. Dieta bardzo smaczna, tania i łatwa w przygotowaniu z uwzględnieniem indywidualnych preferencji smakowych oraz uwarunkowań zdrowotnych. Dieta przynosi oczekiwane rezultaty, nawet z drobnymi odstępstwami. Istotny spadek wagi oraz poprawa stanu zdrowia. Pani Kasia poświęca swoim pacjentom dużo czasu i w skuteczny sposób motywuje.

  6. Polecam panią dietetyk, osoba przesympatyczna, zaangażowana, super podejście do dzieci, zachwalam wśród dzieci i dorosłych, dzięki podpowiedziom pani dietetyk synuś zrzucił 5 kg i trzymamy się dzielnie, jeszcze raz bardzo dziękuję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *